MİSYON / VİZYON
Misyonumuz;
Yeni teknolojiler kullanarak kurumsal müşterilerimizin "iş hayatını" kolaylaştırmaktır.

Vizyonumuz;
Ürünleri ile tanınan, teknoloji kullanımıyla "iş çözümlerinde" farklılaşan güvenilir marka olmak.
SIGNUM
SIGNUM TTE,
2005 yılından bu yana Bilişim Sektöründe farklılık yaratacak yazılımlar üreten bağımsız bir yazılımevidir. Yeni teknolojiler ile gerçek hayatı modellemek için WINDESK Platformunda yazılım çözümleri üreten Signum kurumsal firmaların iş hayatlarını kolaylaştırmayı misyon edinmiştir.
Operasyonel Verimlilik alanına odaklanarak tasarladığı WINDESK Platformu üzerinde "Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi", "Süreç Tabanlı İş Uygulamaları" ve "BT Servis Masası" ürünleri bulunmaktadır.

Ürün fonksiyonalitesi kadar kullanıcı deneyim ve tasarımın önemine de inanan Signum tte, bu alandaki çalışmalarını signumcreative Direktörlüğü altında yürütmektedir.

2015 yılında 10. Yılını kutlayacak Signum’un gerçekleştirdiği kurumsal projelerde WINDESK ürünleri toplamda 60.000’in üzerinde kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.
GENEL MÜDÜRÜN MESAJI

Değerli Müşterilerimiz/Paydaşlarımız,

2005 yılında SIGNUM hikayemizi 3 kişi danışmanlık hizmetleri sunarak “home office” den başlatmıştık. 2015 yılına girdiğimiz bugünlerde, 30+ çalışanı ile SIGNUM Hacettepe Teknokent yerleşkesinde Ar-Ge tabanlı önemli bir Yazılım Üreticisi olarak faaliyetlerini yürütmektedir.

Hayalimiz kendimize ait bir yazılım markası yaratmaktı. Son 6 yıldır bu hedefin gelişimi için SIGNUM çalışanları, müşterilerimizin deneyimleri ve iş ortaklarımız ile WinDesk Platfomunu yarattık.

Amacımız, i) Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi , ii)Kurumsal İş Süreçleri ve iii) ITIL Uyumlu BT Servis Masası başlıkları altındaki üç ayrı uygulama alanında WinDesk Platform çözümlerinin rekabet sıralamasında en önde yer alması yanısıra bu pozisyonu sürdürülebilir hale getirmektir.

2015 yılında başarı öykümüzü destekleyecek ve gerçekleştirmeye odaklandığımız diğer bazı amaçlarımızı ise,
• İstanbul bölge ofisimiz faaliyetini başlatırken, müşterilerimize değer katacak çözümler sağlamak,
• Değerli iş ortaklarımız ile WinDesk Platform çözümlerini güçlü ve tecrübeli oldukları alanlarda sinerjiye dönüştürmek,
• Yurt dışı Pazar açılımı olan iş ortaklarımızla yurt dışında birlikte başarı hikayesi yazmak,
• WinDesk Platform Vizyonunu daha ileri taşımak ve rekabet gücümüzü arttırmak için önemli bir Ar-Ge projesini daha başlatmak,
• Müşterilerimizin sahip olma maliyetlerini düşürürken, işlerindeki verimlilik ve operasyonel memnuniyeti sürekli arttırmak başlıkları altında toplamak istiyorum.

2015 bizim için özel bir yıl, ilk 10. Yılımızı tamamlayacağız. Müşterilerimiz ve paydaşlarımız ile sürekli gelişim ve büyüme arzumuzu belirtmek isterken, dünyada ve ülkemizde barış ve ekonomik istikrarının sürmesi temennisiyle.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Can Kaynar
SIGNUM Genel Müdürü
YÖNETİM TAKIMI

Can Kaynar
Genel Müdür / Ortak
2005

Vildan Ömür
İstanbul Bölge Direktörü
2014

Oya Kaynar
İş ve Çözüm Geliştirme Direktörü / Ortak
2005

Selmin Terzioğlu
SignumCreative Yaratıcı Yönetmen /Ortak
2005

Dilek Eroğlu
İdari ve Mali İşler Yöneticisi
2014

Deniz İçmeli
Yazılım Geliştirme ve Teknik Hizmetler Müdürü
2010

Makbule Demirel
Ürün Danışmanı
2011

Ömer Akça
Platform Yöneticisi
2011
DEĞERLERİMİZ