Nedir?
Ne
Yapar?
Elde
Edilen
Faydalar?
Mimari
Yapısı?
Uygulama
Alanları?
Özellikeri?
WindeskPORTA NEDİR?
Her sektörden, her ölçekteki firmanın müşterilerine 7/24/365 kesintisiz tüm kanallardan entegre hizmet vermesini sağlayan yeni nesil iletişim merkezi yazılım çözümüdür. Güçlü ve esnek altyapısı, düşük yatırım maliyeti, gelişmiş entegrasyon yeteneği sayesinde müşterileriniz için tek temas noktası olurken, ileri düzey analiz özelliği ile müşteri deneyimini yönetmenizi sağlar.
Yönetimsel fonksiyonları ile müşteri operasyonlarınızın tüm detayları ile görünür olmasını sağlar, işinizin değişen strateji ve gereksinimlerine müşteri hizmetlerinizin anında uyum sağlamasına olanak tanır.
WindeskPORTA Ne Yapar?

Bütünleştirilmiş İletişim Kanalları ile Inbound, Outbound ve Backoffice Ortamlarında 1. ve 2. Seviye Uygulamaları Gerçekleştirir

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşların müşterileriyle ”Inbound, Outbound ve Backoffice” ortamları üzerinden iletişimleri için ihtiyaç duyduğu hazır uygulamalar sağlanır ve/veya gerek duyulan yeni uygulamalar çok hızlı olarak hazırlanarak uygulamaya alınır.
WinDesk Porta, bütünleştirilmiş alternatif iletişim kanal yapısı ile, müşteri etkileşiminde ses ortamı yanısıra, web, sms, email, facebook, twitter, mobil, chat, vb erişim kanallarını yönetir.

Avaya, InIn, Cisco, Genesys, Karel ve Bulut Çağrı Merkezi gibi santrallere entegre çalışan WinDesk Porta, CTI, IVR, Ses teknolojileri, Ses Kayıt Ortamları, Harita, İş Zekası ve SAP, Oracle, MS CRM, Inhouse özellikteki kurumsal sistem ve uygulamalar ile güçlü entegrasyon alt yapı özellikleri kullanılarak bütünleşik çözümler sağlanır.
ELDE EDİLEN FAYDALAR?

Müşteri memnuniyeti artar, operasyonel maliyetler düşer ve çağrı merkezi çalışanlarında iş sürekliliği artar.

WinDesk Porta ile Müşteri Hizmetleri süreçlerinde, müşteri memnuniyeti artar, aynı iş daha az Müşteri Temsilcisiyle gerçekleştirilir, tek bir ara yüz ile 360 derece Müşteri Bilgi değer zinciri yaratılır ve Operatörlerin çalışma memnuniyetinde artış sağlanır.
  • ¬ Daha az operatör
  • ¬ Daha kısa görüşme süresi
  • ¬ Daha kısa çözüm süresi
  • ¬ Daha az çağrı sonrası işlem
  • ¬ Daha yüksek 1. seviye çözüm oranı
  • ¬ Daha düşük yatırım maliyeti
UYGULAMA MİMARİSİ
UYGULAMA ALANLARI

Kurumların Kendi İçinde veya Dış Kaynak Çağrı Merkezlerinde Müşteri Hizmetleri İletişim Uygulamaları

Kurumların kendi bünyeleri içinde ve/veya dış kaynak çağrı merkezi yerleşkelerinde yürütülen veya yürütülecek “Kurumsal Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi” uygulama alanı için çözümler sağlanır.
ÖZELLİKLERİ