Haberler

SİGNUMTTE Geleceği Tasarlamak Adlı Kişisel Gelişim Eğitim Programını Tamamladık Eğitmen Taner Bengi yönetiminde, şirketimiz personel ve eşlerinin katılımı ile gerçekleşen kişisel gelişim eğitimimiz tamamlandı.
BT Servis Yönetimi ITSS Bilişim, WinDesk BT Servis Yönetim Uygulamasını Devreye Aldı ITSS 100’ün üzerindeki müşteri destek sözleşmesini WinDesk ortamında yöneterek, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini arttıran hizmet stratejisini güçlendirmiştir.
Müşteri Hizmetleri Yönetimi AEGON Sigorta, WinDesk v4.0 Uygulamasını Devreye Aldı 2011 yılından bu yana müşteri ilişkilerini WinDesk üzerinde yöneten AEGON sigorta, satış sonrası tüm hizmet süreçlerini süreç tabanlı modelleyecek olan WinDesk’in yeni versiyon uygulamasını devreye aldı .
Hizmet Yönetimi Bayer Satış Tahminlemesini Windesk Hizmet Yönetimi İle Sağlayacak Bayer, Türkiye’de 6 bölge ve 300 bayisine ait pazar verilerini dijital ortamda toplamak ve bu verileri analiz edip sonraki yıllara ait satışlarını tahminlemek için Windesk’i kullanmaya başladı.
Hizmet ve Tesis Yönetim Windesk Tesis Yönetimi, Akfen Holding Isparta Şehir Hastanesinde Devreye Alındı TAV IT ile yürütmeye alınan sözleşme çerçevesinde 800 yataklı PPP Isparta Şehir Hastanesinde WinDesk Hizmet Yönetim Sistemi kullanıma girdi.
BT Servis Yönetimi WinDesk’in Yeni Versiyonu 4.0, TSK Sağlık Hastaneleri BT Çözüm Merkezinde Havelsan ile yapılan sözleşme çerçevesinde 2012 yılından bu yana Askeri Hastanelerin çözüm merkezi olarak kullanılan WinDesk Aralık 2017'de süreç tabanlı yeni versiyona taşınacaktır
Hizmet ve Tesis Yönetim Hacettepe Teknokent Tesislerini Windesk Tesis Yönetim Uygulaması ile Yönetecek Hacettepe Teknokent tesislerinin 2018 yılı başına kadar Windesk ile yönetimine başlanması için anlaşmalar imzalanmıştır.
SİGNUMTTE SİGNUM TTE, Gelişen Müşteri ve Ürün Portföyüne Paralel Olarak Hizmet Kalitesini Artırmak Amacıyla Kurumsal Gelişim Programı Başlattı. Tüm çalışanların katılımıyla gerçekleştirilecek program kapsamında SİGNUM TTE’nin başta ürün geliştirme ve hizmet sunma süreçleri olmak üzere tüm işletme ve proje yönetim faaliyetleri yeniden yapılandırılacak. Üç aşamada ve 5 yıllık bir yol haritası kapsamında hayata geçirilecek programda, kısa vadede firmanın iş etkinliği ve verimliliğinin müşteri odaklı olarak geliştirilmesi hedefleniyor. Orta ve uzun vadede ise SİGNUM TTE’nin iş modeli ve stratejik iş hedeflerinin, gelişen müşteri ihtiyaçları, iş ekosistemi ve teknolojilerle uyumlu bir biçimde dönüştürülmesi amaçlanıyor. Çalışmalar Ankara merkezli TEKİM’in (www.tekim.com.tr) danışmanlık ve rehberlik hizmetleri desteğinde gerçekleştirilecek.
WinDesk Canlı Destek n11.com"un Gerçekleştirdiği "11.11 Yılın En Uğurlu Kampanyası" İsimli Alışveriş Etkinliği Kapsamında “WINDESK Live Chat” Uygulaması Kullanıldı. 24 saat içinde ; 22.000 Chat, Toplam 70 operatör (tüm vardiyalar toplamı), Operatör Başı ortalama 250 chat görüşmesi, Anlık en fazla 370 Chat, 3 Farklı Chat Kanalı (web, mobil, mobil web), Hizmet verilen 10.861 tekil müşteri WINDESK Live Chat ortamında işlem gerçekleştirildi. Kampanya günü 140 milyon liralık ürün satışı gerçekleştirildi. Yüzde 20 indirimli satılan Golf marka otomobiller bir dakikada tükendi.
Müşteri Hizmetleri Yönetimi Gençlerin Kredi ve Yurtlar Kurumu ile İletişimlerinde; Assitt WinDesk! Üniversite öğrencilerinin yurt, burs, vb. kurum ile olan tüm iletişim süreçlerinin yönetimi için 2010 yılından bu yana kurumun iç kaynaklarının kullandığı WinDesk, dış kaynaklara da açılmıştır.
Müşteri Hizmetleri Yönetimi WinDesk v4.0 Platformu, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Boğaz Köprüsünde… ICA tarafından gerçekleştirilen Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Boğaz Köprüsü için Müşteri Hizmetleri Yönetim sistemi olarak WinDesk Platformu kullanılacaktır.
Hizmet Yönetimi Windesk v4.0, İç Mimalar Odası Web Portal ve Oda Hizmet Yönetiminde… WinDesk v4.0 ortamında hazırlanmakta olan İç Mimarlar Odası merkez ve şubelerine yönelik Web portal ve Oda Hizmet Yönetim Uygulama projesi Aralık ayında devreye alınacaktır.
SİGNUMTTE ISO-27001 Uluslararası Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasyonu Alınmıştır Bilgi varlıklarımızı koruma altına almak amacıyla ISO-27001 Uluslararası Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasyon sürecini tamamlayarak güvenilirliğimizi belgelendirdik.
BT Servis Yönetimi Noterler Birliği Yardım Masası ve Tüm Noterlerimiz WinDesk v4.0 Kullanacak Türkiye Noterler Birliği'nin 2011'den bu yana kullandığı WinDesk BT Yardım Masası uygulaması, yeni WinDesk uygulamasına taşınıyor
Personel Servis Yönetimi Zer Merkezi Hizmetleri, Koç Holding Şirketleri Personelini Windesk ile Taşıyor… Türkiye'nin yenilikçi satınalma çözümleri sunan şirketi Zer Merkezi Hizmetler A.Ş. , Koç Holding şirketleri için Personel Taşıma Hizmeti’ni WinDesk Platformu ile yürütüyor.
Hizmet ve Tesis Yönetim CCN Holding Sağlık Bakanlığı Binasında Windesk Uygulamaları Devreye Alındı CCN Holding Bilkent Şehir Hastanesi projesi kapsamında tamamladığı yeni Sağlık Bakanlığı binasında WinDesk Tesis Yönetimi uygulamaya alındı.
Hizmet ve Tesis Yönetim Windesk Tesis Yönetimi, CCN Holding Mersin Şehir Hastanesinde… Sağlık Bakanlığı ile CCN Holding şirketi arasında imzalanan 25 yıllık yap işlet devret modeli kapsamında kurulan Mersin Şehir hastanesinde WinDesk Hizmet ve Entegre Tesis Yönetimi kullanılmaktadır.
Müşteri Hizmetleri Yönetimi Windesk v4.0, NVİ Alo 199 Vatandaş Etkileşim Merkezinde 2014 yılından beri Alo 199 Vatandaş Etkileşim Merkezi'nde kullanılan Windesk Eylül 2017 tarihinden itibaren 6 aylık ek hizmet süresi için yeniden projelendirilmiştir.
SIGNUMTTE TS ISO/IEC 15504 (SPICE Seviye 2) Belgemizi Aldık Yazılım geliştirme süreçlerimizi iyileştirmek için bir yılı aşkın süredir devam ettirdiğimiz çalışmalarımızı Ocak 2018'de aldığımız SPICE belgesi ile taçlandırdık.